ÜRITUSTE KORRALDUS

Peo pidamine:
(pulm, juubel, firmapidu)

Alleksi peomaja ei rendi välja tühja peosaali, ega maja kogukompleksina, vaid pakume peopidamise teenust vastavalt kliendi vajadustele. Nii toitlustuse kui ka alkoholi tellimisel peokoha poolt saali renditasu ei lisandu.
Juubelite/ettevõtete ürituste peoajaks arvestame kuni 6h (18.00/19.00-00.00).
Pulmade puhul on peoajaks kuni 7h (17.00-00.00). 

Kui aga alkohol on juba olemas ja soovid vaid toitlustusega peokohta, on võimalus tasuda saalirenditasu 10€/inimese kohta (hinnas 6-7h peoaega). Saalirenditasu hinnas sisaldub kliendi toodud jookide jahutamine, serveerimine ja jookide tarbimiseks vajalike klaaside kasutus.

Paketisolevate peotundide lõppemisel on võimalik pidu pikendada tunni kaupa hinnaga 100€/h.

Toitlustuse hind sõltub valikust, peo ajast ning külalistearvust ja edastatakse hinnapakkumise teel kliendi e-mailile.

Kogu toiduvalik valmistatakse kohapeal meie oma kokkade poolt!

Kui aga soovid ööbida, pakume kahe- ja kolmekohalisi tube. Kokku võime majutada 27 inimest. Majutuse hind 21€/voodikoht.

Lisaks pakume saali kaunistamist pulmapeoks , valgeid toolikatteid, toolilipse, punast vaipa ja ka laste mängutuba!

Talvel annab meie majale soojuse põrandaküte ja palaval suvepäeval annavad meile jaheduse paksud kiviseinad ja konditsioneerid.

Meie saal on suur, toolid mugavad, lauad laiad ja valgustust saab sättida nii eredaks kui ka mõnusalt hubaseks. Samuti on meil olemas ka lava, kus Teie tellitud ansambel või show-programm saab koha sisse võtta!

Olemas on beebitoolid, taustamuusika süsteem, led-valgusriba hubasuse loomiseks, WIFI, suure ekraani ja kvaliteetse pildiga projektor, maalilise  põlluvaatega suur väliterrass ja avar parkla!

Samuti saab meie majas korraldada seminare, koolitusi, õpitube ja koosolekuid koos või ilma toitlustuseta.

Oleme valmis katma ka Teie lähedase mälestamiseks soliidse peielaua.

Etteruttavalt palume arvestada, et meie majas ei ole sauna, tünnisauna, basseini, veekogu, grillimisplatsi, kämpinguid ega telkimisvõimalust. Samuti ei saa meie juurde toitu kaasa tuua, ega seda kohapeal ise valmistada.

Alleksi Peomaja ei ole puhkekompleks vaid soliidne, ainult eraürituste tähistamisele suunatud peomaja, koos kohapealsete korraldus- ja teenindusabilistega.

 

JÄTA OMA MURED MEIE HOOLDE – Meie katame lauad, valmistame imemaitsa toidu, kaunistame saali, teenindame peoaegselt, koristame peojärgselt!